Erkek Kedi Kisirlastirma

kutepinpon

Arkadaşlar erkek kedim var 5 aylık oldu kisirlastirmak istemiyoruz ne yapabilirim örneğin cis yaptığında koltuktan çıkarmi vb

1 CEVAP

Hamidemrc

kum eğitimi olduğu için evin herhangi bir yerine tuvaletini yapacağını düşünmüyorum. ama tuvaletini yaptığında kabında çok koku olacaktır. sperm bırakıyorlar ve bu çok koku yapıyor. ayrıca çiftleşmek için kaçma girişimi olabilir. Henüz küçük yavru en az 8 9 aylıktan önce kızgınlık yaşayacağını sanmam.