Fatih Hayvan Hastanesi Nasıl? Aşılarını Burada Yaptırmayı Düşünüyorum Kaça Kadar Hizmet Veriyor?

hazalsenol

Kedimin rutin kontrollerini burada yaptırmak istiyorum. Ancak akşam altıdan sonra hizmet veriyorlar mı?

7 CEVAP

Kardi

Fatih hayvan hastanesini bilmiyorum ama en iyi hayvan hastanesi acıbademdeki

patkam

Evet aynı şekilde bende fatih hayvan hastanesinde kedilerimin aşılarını yaptırıyorum ama başka bir veteriner oranın aşılarının sağlıksız olduğunu söylemişti :/ ama biz bugüne kadar hiç problem yaşamadık...

hazalsenol

Cevaplarınız için teşekkürler aşıları riske atmadım ithal aşıya başladım. Ancak kısırlaştırma işlemini burada düşünüyorum.

patkam

kısırlaştırmayı ben erkek kedimde orda yaptım sizinki dişimi erkekmi?

hazalsenol

erkek benimki de

patkam

o zaman işiniz kolay belki 15 dk'da kısırlaştırırlar

patkam

benimki 15 dk sürmüştü