1 Haftalık Yavru Kedimin Ağzı Köpürüyor ?

elif16

1 haftalık yavru kedimin ağzı köpürüyor ve ağzı açık nefes alıyor.Ayrıca ağzı da ıslak.Diğer yavrulardan ayrı yatıyor annesinin yanına koyuyorum 2 yalıyor sonra o da bişey yapmıyor.4 yavrudan sadece o öyle.Ne olmuş olabilir ne yapmalıyım ?

3 CEVAP

kedilikizzz

Ya kurban olurum onu yaratana bi fikrim yok ama çok üzüldüm iyi bişey gibi durmuyor kıyamam ona. Geçmiş olsun :(

Acilen veterinere götürün

Kardi

Büyük ihtimal sağlıksız bir kedi o yüzden annesi yanasmıyor reddediyor. Sağlıklı yavrularına sütünü harcayacak. Ama siz yinedr bi veterinere sorun.