Kedilerim Çok Yaramaz

BENU

acaba onları nasıl daha sakin yapabilirim biraz saçma ama gerçekten acill

5 CEVAP

winilu

onları derken :) onlar eğer yavruysa yapılcak pek bişey yok, bir yaşına kadar kediler biraz oyuncu ve yaramaz oluyor büyüdükçe duruluyorlar, ama yapmalarını istemediğiniz bir şey için sürekli hayır deyip engelleyebilirsiniz bir nemze işe yarıyor

Caddog

Hayvanat bahçesi gibi evin var selin

Caddog

2 kedi 1 köpek müthiş çaba gerektirir. Gerçekten bravo

patkam

yapmasını istemediğiniz birşeye hayır hayır gibi sözler söyleyin

milodelisi

http://milodelisi.blogspot.com.tr Blogumda daha yen paylaştım bu konu hakkında. Bakabilirsiniz isterseniz:)