Kopegim Uyurken Titriyor

gulnihal

Kopeğim gece uyurken titriyor ve befes almasi degisiyor sebebi ne olabilir

7 CEVAP

tugba35

Rüya görüyor olabilir mi?

Tugceagrmn

Benimde köpeğim bi aralar titriyordu bağırsaklarında sorun varmıs onu öğrendik

rnt

Merhaba, köpekler uyku esnasında genel olarak epilepsi ya da kan şekeriyle bağlantılı olarak titrerler. Titreme sonucu salya gibi durumlar varsa veterinere başvurun lütfen..

patkam

belki rüyadır

kedilikizzz

Rüya demek istedim :)

kedilikizzz

Kediler uykuda titrediğinde genelde tüya sebepli oluyor. Köpektede öyle olabilir..

Domatess

Rüyadır muhtemelen benim köpeğimde çok titriyor :)