Avrupa Yakası Veteriner

hazalsenol

Merhaba
Kedimi gördüğünde gözünde dolar işareti belirmeyecek bir veteriner tavsiyesi olan var mı Avrupa Yakası ?

9 CEVAP

hazalsenol

Beşiktaş ve çevresi

milodelisi

Beşiktaşta var bizimki. Son derece başarılılar, her konuda güvenebilirsiniz. Her dediğinizi değerlendiriler yani bir sorunuz varsa en ince şekilde cevaplarlar. Her türlü operasyonda onlarlaydık, süperler. Kedimde olan böbrek taşını ve sistiti onlar sayesinde atlattık. Tilia Veteriner Kliniği Elif ve Aylin hn var. Süper anlayışlı ve canayakınlar. Çok minak bir klinik. Sokaktaki hayvanların bile düzenli aşısını yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim:)

(0212) 232 71 34

kedilikizzz

Avrupa yakası demişsiniz ama semt olarak söylerseniz daha çok fayda sağlanabilir. Hangi semt veya çevresi ?

aycatansu

uzak ancak Beylikdüzü / Petiada adlı yere gittiğinizde göreceğiniz güler yüz ve ilgiden çok memnun kalacağınızı söyleyebilirim. Hangi arkadaşıma söylediysem çok memnun kaldılar.

hazalsenol

Çok çok teşekkür ederim :))

milodelisi

Ne demek:) Giderseniz haber verin aklimda kalir☺️

milodelisi

Ne demek:) Giderseniz haber verin aklimda kalir☺️

Shewky

Behzat i götüreceksen şayet vaktini söyle yolunu keselim :))

hazalsenol

:))))