Dişi Kediler De

BENU

Dişi kediler yılda kaç kez kızgınlıga giriyor ben sokaktan bir kedi buldum 5 6 günde bir kızgınlıga giriyor normalmı dişi kedi

3 CEVAP

patkam

galiba yılda 4-5 kez öyle okudum

Bakın bende paylaşımda bulundum bir buçuk yaşında benim kızım önceden ayda bir falan kızgınlık dönemi oluyordu şimdi hergün oluyor çözüm bulunursa banada bildirebilirmisiniz işlerim çok yoğun buraya bakacak fazla zamanım olmaz numaram 05437949952 Tolga

Kardi

Cinsine, mevsimine göre değişiyor. Havaların dengesiz oluşu onlarında kızgınlık dönemini etkiliyor. Aynı zamanda da hangi cins kedi olduna baglıdır.