Kedimin Neyi Var ?

Kardi

Arkadaşlar, kedim 62 günlük hamile fakat henüz doğurmadı. Dün akşam derin derin nefes almaya başladı nefes alıp verme hızı arttı hatta 2 kere köpek gibi nefes alıp verdiği bile oldu.Sancısı var mı yok mu anlayamadım. Doğum belirtileri verdi ama ortada hiç bir şey yok. Herşey normal şuan uyuyor sürekli. Sizce durum ne? Ben anlayamadımda ?

9 CEVAP

milodelisi

Doğum belirtileri verdiyse doğum yaklaşıyordur. Uzun süredir aynı yerde yatıp uyuyorsa, yeri eşeliyorsa veterinere danışmanızı öneririm. İstanbuldaysanız 7/24 veterinerde önerebilirim. İyiy doğumlar :)

Kardi

İstanbul kartalda oturuyorum veteriner önerirseniz sevinirim

Kardi

Uzun süre aynı yerde yatmıyor sık sık yer değiştiriyor. Yeri eşeliyor fakat. Yle cok kez yapmıyor bunu 2 kere falan yaptıgını gördüm

tugba35

İstanbul'da iki veterineri deneyimleme şansım oldu. Büyükçekmece'de Doğa Veteriner Kliniği'ne, Ümraniye'de Medivet Veteriner Kliniğine gittim. İkisi de tavsiye edilir.

Kardi

Gerek kalmadı arkadaşlar doğum cok iyi geçti 3 tane erkek bebisimiz oldu. Yorumlarınız ve ilginiz icin tesekkurler:)

tugba35

Ooo hadi hayırlı olsun :) Fotoğrafları paylaşırsın artık :D

Kardi

Nazar değmesin şimdi büyüsünler paylaşırım efendiiiimmm :)))

Merhaba iyi bir veteriner hekim arıyorsanız kartal yakacık ta doğa veteriner var hekim fatih var çok iyi ilgileniyor tavsiye ederim

milodelisi

Ay yetişemedimm. Hayırlı olsunn:) İstanbul'da Beşiktaş yakınlarında Tilia Vet var. Çok başarılılar. Deneyin kesinlikle:)