Kedi Anus Kırmızı

melonime

kedimiz kakası varsa anusu kıpkırmızı olup minik bir rektumu dışarı çıkıyor basur gibi ,kakasını yaptıktan sora normale dönüyor..bu döngü sürekl olmaya başladı.mama değiştirdkten sonra başladı fakat sorun hala devam ediyor mamamızı yeniden değiştirmemize rağmen..buarada kakasında fln bir skntı yok kan yok ishal yok.sıkıntı nerede olabilr.?öneriniz var mı?

3 CEVAP

Bu konuyu veterinerinize danıştınız mı ? Ondan bilgi almanızı öneririm.

melonime

görüştük ama bir skntı olmadığını sölediler.ama her sefernde böle olması braz can sıkıcı.umarm düzelir..

patkam

banada biraz sakıncalı gibi geldi başka veterinere sorun isterseniz veya arayarak sorabilirsiniz