Kedim Simbanın Gözü

Bu sabah uyandığımda her zamanki gibi yanımda yatıyordu ama tek gözü kapalıydı açmaktan zorlanıyordu şimdi geçti ama halla o gözü biraz kısık tutuyor nasıl müdahalede bulunmalıyım?

2 CEVAP

Queeninannesi

Benim kedimde de aynısı oldu gentagut damla kullandım geçti eczaneden alabilirsiniz

kedilikizzz

Benimkinde de aynısı oldu ve veterinere danışmayıp tavsiye üzerine damla aldığım için pişman oldum. Veterinerin görüp sebebini anlaması gerekiyor. Ona göre yani sebebine göre uygun bi ilaç kullanılmalı yoksa daha negatif sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmiş olsunn