Annem Kedini Tüyleri Yüzünden Eve Kedi Almak İstemiyor Ne Yapmalıyım?

cevaplarınızı bekliyorum

2 CEVAP

kedilikizzz

Kedi almamalısınız bu durumda. Eğer alırsanız ve anneniz en ufak bişeyde sorun yaparsa yavrucakla anneniz arasında kalırsınız sonuç olarak başkasına vermek zorunda kalırsınız. Olan yine her zamanki gibi kediciklere olur :((

kedi sahipleneceğin zaman evdeki herkes buna tamamen gönüllü olmalı. ama anneni geçici yuva olmaya ikna edebilirsin. hem bir kedinin sayende yuva bulana kadar yaşayacağı bir evi olur hem kendinin gerçekten kedi bakıp bakamayacağını görürsün hem de ailen de evde kedi olma fikrine alışır.