Kedinin Uykusu

hazalsenol

Merhaba
Kedim havaların soğumasıyla beraber neredeyse tüm günü uyuyarak geçirmeye başladı? Bu normal midir yavru kediler kışın daha mı çok uyur( kedim 3.5 aylık)

7 CEVAP

Queeninannesi

Benim kedimde küçükken sürekli uyuyordu hala da öyle sabahları uyurlar genelde gece enerji patlaması yaşıyorlar :) anormal bi durum olduğunu sanmıyorum

Yavru petlerin enerji ihtiyacı daha fazladır bence uyuması normal (kediler uyumayı severler zaten değil mi?:)

as-tom

Bizim oğlumuz tommy gece uyuyor ve benimle beraber sanki çalışıyormuş gibi 05:45 te kalkıyor :) ... Biraz mama az hop-zıp birde kumuna gidip haydeee kızımın yanına tekrar yatıyor ...İnsanlaşıyorlarmı ne? Bizimkide 2 aylık yeni oldu ...

yemesi içmesi nasıl

hazalsenol

Yemesi içmesinde bir sıkıntı yok iştahı oldukça açık :)

ESMelek_PRO

Küçük kediler kışın daha çok uyur çünkü enerji toplarlar

hazalsenol

Teşekkürler :)