Kedide Psikolojik Sorunlar

sirindostum

Kedim kendi kendine koşturuyor , miyavlıyor ve ilginç tuhaf hareketler yapıyor , tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz neden böyle olabilir ?

6 CEVAP

patkam

kızgınlığa girmiş olabilir

kedilikizzz

Sürekli mi ara ara mı ?

Onore

Muhtemelen kızgınlık dönemine girmiştir. Tipik davranışlar/hareketler var ise gayet normaldir.

nildogcat

Benim kedime bazen geliyorlar :D ve koşturup bu hareketleri yapıyor sizinde bahsettiğiniz.Bence oyun oynamak istiyor.

nildogcat

Benim kedime bazen geliyorlar :D ve koşturup bu hareketleri yapıyor sizinde bahsettiğiniz.Bence oyun oynamak istiyor.

Kaç aylık kediniz ? Kızışma dönemine girmediyse de enerjisini atmak istiyordur. Çok normal bu.