First Class Mama Nasıl ?

jessiex

selam arkadaşlar bugün 3 aylık border collie me first class pirinçli kuzulu mama aldım sizce iyimi

2 CEVAP

İnternetteki kullanıcı yorumlarının gayet iyi olmasına rağmen içeriğindeki mısır gluteni unu, tahıl yan ürünleri ve şeker pancarı köpeklere uygun değildir. Ancak içeriğindeki bira mayasının köpeklere faydası çoktur. İçindeki et oranı %28 Tavsiye edilen ise %40 ve üzeridir.

Gofretsla

o mama yı sizin için biraz araştırdım kullanıcı yorumları kötü önerilmeyenler grubunda mutlaka **********da bonacibo puppy kuzulu ve pirinçli, yavru köpek maması almanızı öneririm bence bir göz atmalısınız