Kedim Ciyaklıyor

JedaiRekt

Merhabalar, Kedim 1 aylık nerdeyse Hergün ciyaklıyo yürürken otururken falan ama normalce davranıyor nedenini bilen varmı ?

1 CEVAP

kedilikizzz

Sağlık sorunu yoksa ve yeterli bir şekilde besliyorsanız geriye sadece ilgi istiyor olabileceği aklıma geliyor çünkü henüz annesinin yanından ayrılmamış olması gerekirdi. Annesini arıyor olabilir. Siz bi veterinere götürün kontrol ettirin bi sorun yoksa ona çok fazla ilgi göstererek sorunu çözebilirsiniz. Eve yeni aldıysanız alışma sürecinde de olabilir.