Kediyi Yeni Buldum Ve Aldım Sahiplendirmek İstiyorum Ama Çok Korkuyor Korkmaması İçin Ne Yapmalıyım?

Notahengi

Yardımcı olur musunuz ayrıca sahiplendirmek istiyorum ismini dahi koymadım..

3 CEVAP

milodelisi

İlk başta evinizdeyse tavuk gibi sevecekleri şeylerle bir kaç gün boyunca kendinize alıştırın. Yemen yerken uzağında durum stress girmesin. Bu sırada bu site üzerinden kuzu için bir ilan açın. Durumunu, yaşını gibi bilgileri bulunsun. Size alıştıktan sonra hemen veterinere götürüp kontrollerini yaptırıp parazit damlalarını yaptırınki siz sahiplendirene kadar pirelenmesin. Durumunuz varsa aşılarını bile yaptırabilirsiniz:) Ödül mamalarıda alabilirsiniz. Fakat fazla vermeyın isal yapıyor çok fazlası:)

Notahengi

Çok teşekkür ediyorum bilgileriniz için

alışp korkusunu atması en fazla bir hafta. facebooktada bulunduğunuz şehirin hayvansever sayfalarına kedinin resmini koyup iletişim numarası yazarak daha çabuk yuva bulabilirsiniz. aramaya ör. samsun hayvan severler yazarak falan grupları bulursunuz. vereceğiniz kişilerin iyi bakacağından hastalandığında tedavi ettireceğinden falan emin olmalsınız bu sorumluluklari söyleyerek