Küçük Irk Köpekler Ayda Kaç Kg Tüketir

maltese , yorkshire ve benzeri terrier'lar ayda kaç kg tüketir ?

8 CEVAP

ovulkayaalp

Ben günlük 60 gr veriyorum. 3,5 aylık kızım. Mamasının üzerinde de 60 gr öneriyor zaten. Küçük ırk bu arada kızım. Shih tzu.

jessiex

günde 100 gr falan tüketmeleri gerekir

ESMelek_PRO

Paketlerin üstünde bazen ne kadar verilmesi gerektiği yaziyor.

ben zaten mamayı ona göre seçecem o yüzden :)

ESMelek_PRO

Bir gazi okudum orada paketlerde maximum 250 gram verilmesi gerektiği yaziyor ama ne zamanla verilmeli bilmiyorum.

ESMelek_PRO

Bir yazi yanlis yazdim

Gofretsla

100 gram mı? ben bile YaAVRU köpeğime 150 gram veriyorum küçük ırk köpeklere de maxımum 200 gram verilmeli(yetişkin)

Gofretsla

BENİM YAVRU KÖPEĞİM AYLIK 8 KİLOGRAM MAMA BİTİRİYOR BELKİ KÜÇÜK IRK DA 4-5 KİLO BİTİRİR