Kedimin Nesi Var ????

aze

Kedim 6. ayına girdi ve 2 aylıktı geldiğinde geldiği günden beri sabahları acı acı miyavlar bağırıp ağlar bunu neden yapıyor kalkıp sevmeme rağmen maması suyu olmasına rağmen her sabah bazende gün içinde bunu yapıyor

8 CEVAP

burtex

her gün aynı saatte mi bunu yapıyor eğer bir hastalığı yoksa önceki sahibini özlüyor olabilir

fatmatina

Eğer kediniz kısırlaştırılmadıysa kızgınlığa da giriyor olabilir 6 aylık tam zamanları,davranışlarını biraz daha gözlemleyip kızgınlığa girip girmediğini anlayabilirsiniz..

aze

Herhangi bir hastalığı yok aşıları da tam sadece sabahları ve gün içinde bazen yapıyor 3 aylıklende böyleydi şimdi de daha önce de sahibiyle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum çünkü bana bağlı bir kedi

polo

benim oglumda öyle yatak odası kapalı yatıyordum açmam için itfaye sireni gibi ötüyordü artık açık yatıyorum yine aynı şeyi yapıyor çalar saat gibi aynı saatte ben uyanıp kalkana kadar alışkanlık edindi şimdi yeni bir yol denicem geceden ödül maması alıcam yanıma bagırmaya başladımı bir tane vericem bu bana bir saat kazandırır bence :) :) uykusuzluktan ölücem yoksa....

Tarcinn

Benimkisi de aynen Polo'nun söylediği gibi. Sabah 5 dedin mi hiç susmaz miyavlar. Mama verirsin bitince yine miyavlar sev beni diye..

Selenecem

Sevmeniz gerekiyor yada mama istiyordur sizden mama verdiğinizde suSar daha sonra ilgilenmeniz için yapıyordur

aze

Vallahi ne yapıcaz bu yaramazlarla bilemiyorum benimkisi maması varsa da biz kalkana kadar sonrada onunla ilgilenene kadar devam ediyor hiç çaresi yok sanırım :))

kedilikizzz

Benim kedim de hiç hiç miyavlamıyor :( kıskandım şuan sizi :)). Miyavlaması çok nadir yemek istediğinde yapıyo sadece :)