Bursada Yaşayan Arkadaşlar Beni En Uygun Veterinere Yönlendirir Misiniz?

aaysel

arkadaşlar sokaktan eve bi kedi aldım, aşılarını vs yaptırmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz ? çünkü çoğu kişi illa aşı gerekmez dış parazit için damlası var yeterli diyorlar.

3 CEVAP

BENU

Size gemlikteki yakın bir dostumu petlife veterineri önereyım hakan öztürk hem uygun fıyatlıdır hemde çok iyi yapar

Ozgecan

Yıllık rutin aşılar vardır Karma 1, karma 2 ve Kuduz. Ayrıca yaşadığı ortama göre 1,5-3 ayda 1 kez düzenli iç ve dış parazit uygulaması yapılmalı. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam için gerekli şeyler bunlar. Aşılar viral hastalıklara karşı korur, eğer ki yaptırmazsanız ve hastalığa yakalanırsa sonrasında çok pişman olursunuz çünkü tedavi-hayatta kalma oranı çok yüksek hastalıklar değiller. Mümkünse araştırarak Veteriner Hekim seçin. Geri kalan bütün bilgiyi Hekiminize danışabilirsiniz.

tugbagursoyy

istanbulda yaşıyorum ama bursalıyım kedişle sık sık bursaya gidiyoruz yaklaşık 1 ay önce petika da kısırlaştırdım oğlumu çok ilgililer altınşehirde yerleri alternatif olarak ertuğrul kentte petzilla var orası da ilgili fazlasıyla