Felix Mama Kullanan Var Mı ?

kedilikizzz

Selam arkadaşlar. Ben kedime arada sırada ödül gibi vermek için proplan gourtmet yaş mama kullanıyorum. Bayıla bayıla da yiyor. Şu sıralarda bikaç arkadaşım felix yaş mama kullanıyormuş. Bana da öneriyorlar. Kullanmış olan ya da bilgisi olan varsa eğer felix marka sağlık açısından nasıldır ? Olumsuz yanları var mıdır ? Teşekkürler..

8 CEVAP

patkam

çok güzel kedilerim bayıla bayıla yiyiyorlar kesinlikle tavsiye ederim ve sağlığı açısındanda gayet sağlıklı bir yaş mama...

kedilikizzz

Tavsiyenize uydum aldım :) nefes almadan yedi bizimkide :))) teşekkürler

Kedisevercat

felix harika

batuhantopcu

içerik olarak tamamen doğal ürünlerden oluşan schesir markayı öneririm. kedim için kullanıyorum gayet de memnunum.

Reyyanhan

Bende felix aldım. Seviyor . Ama ne derece güvenilir bilmiyorum

canyurtfadi

Mükemmel

oznur1

Hills mamadan sonra tercih edilecek bir mama

Havanese_Siri

ne hillsi ya