Köpeğim Hangi Irk

Rita 5 aylık. Anne altından aldık.babasını da gördüm. İkisi de koca kafa denen rottweiler değildi ancak ritanin burnu ve kulak uzunluğu onlardan farklı. Hangi irkın kanını taşıyor gibi sizce. Ćok hareketli ve inatçı. Temel komutları öğrendi. Yat kalk otur bekle gel zıpla . Ancak asla bırakmıyor. İleride huyu nasıl olabilir ve ben nasıl davranmalıyim. 4 yaşındaki kızımın üzerine atlıyor ve tokalarına. Oynarken bana ufak zararlar veriyor. Isırıyor ancak dışleri batıyor. Tesekkur ederim![Resim açıklamasını girin](http://

5 CEVAP

Teşekkür ederim cevaplarınız için

burtex

çok iyi bildiğim bir konu değildir ama bence rot doberman kırması gibi geldi kafa yapısı dobermanı andırıyo

https://www.greendog.com.tr/makaledetay/88/yavru-kopek-karakter-kabiliyet-testi-pat
Bu testi köpeğinize uygulayarak nasıl bir karakteri olduğunu ona nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

dollfacepersian

Karakterin ırkla pek alakası yoktur. Baskın karakterli goldenler olabileceği gibi uyumlu karakterli pitbull larda olabilir. Enerji seviyesi ise sanırsam yüksek. Daha çok egzersiz ile daha sakin olmasını sağlayabilirsiniz. Cesar millan nin kitaplarını okuyup programını izleyebilirsiniz .Türk olarak Kral Köpek ailesi 'ni youtube dan izleyebilirsiniz ve soru sorabilirsiniz..