Kedim Depresyona Girdi

Tarik54

**Merhaba benim 2 tane kedim vardı. 1’i 2 gün önce öldü. Ertesi gün de eve yeni kedi geldi. Arkadaşını kaybeden kedim çok hırçın, çok uyuyor ve dışarı çıkmak istiyor. Bir kere çıkardım başında bekledim oynadı tek başına sonra eve götürdüm. Kedim tekrar dışarı çıkmak istedi. Olduğundanda fazla miyavlıyordu ne yapmalıyım? Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.

4 CEVAP

Yogi

Kedinizi kısırlaştırmış mıydınız Tarik54.. Bugünlerde kızgınlık dönemine girdi kediler.. sizin kedinizin miyavlaması ve dışarıya gitmek istemesi de kızgınlık belirtisi olabilir...

Tarik54

Yok hayır kısırlastirmadim belki olabilir ama sanmıyorum ne yemek yiyor nede oyun cok uyuyo bide yogi

milodelisi

Başka sağlıksal bir durumu olabilir. Veterinere göstermeniz en iris

minnisim

Dışarıya alışkın ondan