Kedi Popo Temizliği

hazalsenol

Chinchilla cinsi kedimin popo bölgesindeki tüyler de bir sararma var ıslak mendille siliyorum ancak geçmiyor. Farklı bir önerisi var mı ( ishal gibi olduğunda bulaşıyor sanırım)

4 CEVAP

polo

ıslak mendille sürekli siz siliyorsanız artık kendisi temizlemekten vazgeçmiştir yani kediler mutlaka temizlik işini kendileri yapar çok extrem bi durum yoksa yada çok fazla lekeli degilse bırakın kendisi yalasın siz mudahele etmeyin...

cartel1129

siz silmeyin eğer silerseniz rahatlığa alışır kendini temizlemekten vazgeçer fıs fıslı bir şişe bulun poposuna su fısfıslayın rahatsız olup yalayacaktır

hazalsenol

Cevaplar için teşekkürler

minnisim

Bende yavruyken siliyordum. Tabi ıslak mendil kullanmıyordum zararlı alkol vs var kuru peçeteyi ıslatıyordum sonra temizlemekten vazgeçtim kendisi temizliyor hep tertemiz yapıyor