Erkek Kediler

ilknrdaisy

Merhaba 1 yaşında erkek kedim var. Bu yıl universiteye basladim ama her haftasonu eve geliyorum. Kedime evde iken normalde ben bakiyordum. Simdi ben yokken annem ilgileniyor benim sorum şu. Kedim evde ki butun yataklara çişini yaptı. Ozellikle benim universite icin evden gittigim gunlerde bunu daha sık yapmaya basladi yastiklara yorganlara pantolonlarimiza işiyor ve bunu her gün duzenli olarak yapıyordu. Araştırmalarım sonucu saglik sorunu ve kızgınlık gibi sebeplerini gordum. Testleri yapildi herhangi bir sorunu cikmadi dünde kisirlastirma ameliyatı oldu.merak ettigim Hala devam eder mi cisini yapmaya?

2 CEVAP

minnisim

kısırlaştığı için devam etmez

cartel1129

kısırlaştırma yapıldıysa devam etmez eğer ederse farklı bir problemi olabilir