Yaş Mama Önerisi

BENU

kedilerimim biraz şımartmak istedıgım için bildiginiz iyi bir marka yaş mama varsa yazabılırımsınız

18 CEVAP

hazalsenol

Whiskas hariç hepsini önerebilirim. Ama ben gimcat ve royal canin kullanıyorum genelde

cartel1129

hills kullanıyorum 2 kedimde bayılarak yiyo

kedilikizzz

Proplan gourmet ve felix. Bunlar için deliriyor kedim.

dollfacepersian

Gimcat Shiny cat, sapphere, ultimates,animonda carny ocean, Dr.Clauder's/Selected pearls. Tahılsız ve katkı maddesi içermeyen doğal yaş mamalar. Kedimi beklerken adlı blog da ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Ben de oradan baktım zaten.Çok faydalı ve güzel bilgiler mevcut:)

karamrve

royal canin kullanıyoruz.eğer yavruysa kitten kısırlaştırılmışsa ayrı ayrı mevcut biz memnunuz kızım bayılıyor

minnisim

Royal Canin yaş maması kuru maması vs çok kaliteli şaşma

DogukanA

Sokaktaki canlarıma felix yediriyorum evde zaten kedim yok :(

DogukanA

Eğer alıcaksanız bugün son gün %50 indirimli

chanell

gimcat ve royal canin

fatmatina

Ben de Gimpet Shinycat,Schesir,BritCare(lacivert paketlerdeki brit ve brit daha alt kalite bir mama ben yanlışlıkla onu almıştım bir kere tavsiye etmiyorum BritCare olmasına dikkat edin),Animonda Carny ve Naturea tavsiye edeceğim.Bu yazdıklarım arasında denemediğim ve tahılsız bir mama olan Naturea var sadece onu da yakın zamanda denemeyi düşünüyorum onun dışında ilk ay Dr.Clauders vermiştim ama o kadar da doğal olduğunu düşünmüyorum vazgeçtim,Royal canin de denedim ama ondan da vazgeçtim:)Şöyle söyleyeyim içinde et ve türevleri gibisinden yazan hiçbir mamayı tercih etmiyorum artık içeriğine baktığımda her şey açık ve net bir şekilde yazılmış olması lazım "et ve hayvansal ürünler,et ve türevleri,kümes hayvanları ve türevleri" gibi ibareler direk eleme sebebi oluyor bende çünkü bu ibare içeriği belirsiz demektir hayvanın neresinin o mamaya dahil edildiğinin,sağlıklı olup olmadığının vs bilinmemesi demektir son olarak koruyucu madde olarak yapay maddelerle mi yoksa doğal koruyucularla mı korunduğuna da dikkat edebilirsiniz.Kedim için araştırma yaparken güvendiğim bazı sitelerden elde ettiğim bilgilerdir umarım faydası dokunur.

nildogcat

Ben proplan ve felix kullanıyorum.Kuru mamayı biraz ıslatarak ardından üstüne yaş mamanın yarısını dökerek verebilirsiniz çok seviyorlar:)

kediaskim

gourmet kullanıyorum ben ve gayet de memnun bizim deli :)

Gofretsla

FELIX,WHISKAS,CHAMPION İLK KEZ MARKET MAMASINI BU KADAR ÖVÜYORUM VETERİNERİM TÜM KEDİLERİME WHISKAS ÖNERDİ SADECE KURU MAMASI İYİ DEĞİLMİŞ ÜSTELİK WHISKASIN YAVRU KEDİ SÜTÜDE VAR BEN YILLARCA KULLANDIM SIKINTI OLMADI,ARA SIRA CHAMPION VERİYORUM YILLARDIR VERİYORUM BİR SIKINTI OLMUYOR FELIX YENI ÇIKTI PURINA YANİ PROPLANIN ÜRETİCİSİNİN YAPMIIŞ OLDUĞU BİR MAMA KEDİLERİMDE YENİ DENEMEYE BAŞLADIM ROYAL CANININKİ ÇOK GÜZELDİR ÇOK NADİR HİLLS VERİYORUM HILLS ÇOK İYİ BİR MARKA,DOLAYISIYLA KONSERVE MAMASIDA 20 TL TEMİZMAMA.COMUN KONSERVE MAMALARINADA BAYILIYOR BZİMKİLER

GOURMET 1. NUMARALIDIR TAHILSIZ İSTİYORSAN DA NUTRİ LER VAR

fatmatina

Son olarak bir arkadaş ultimates ve sapphere tavsiye etmiş henüz detaylı araştırmadım ancak hemen baktım ve ön araştırma olarak şu an iyi bir izlenim bıraktı içeriği net görünüyor biraz daha araştırdıktan sonra denenecekler listesine eklenebilir:)