Yaş Mama Önerisi

BENU

kedilerimim biraz şımartmak istedıgım için bildiginiz iyi bir marka yaş mama varsa yazabılırımsınız

18 CEVAP

Badems

Whiskas falan vermeyin. Felix yeni bir mama da degil, cikali yillar oldu ustelik korkunc bir kokusu var, paketi acmamla atmam bir olmustu kedime vermeye de icim el vermedi. Yavruyken bir markanin vardi ordekli, sigir etli secenekleri oluyordu adini hatirlayamadigim. Hicbir yas mamayi onlar kadar cildirarak yememisti. Su an kisir oldugu icin Royal Canin light ya da gourmet aliyorum.

Ezgisu123

Bu sıralar gimcat markasını kullanıyorum. Ancak daha önceden hills yaş mamayı kullanmıştım. İkisi arasından hillsa bayıldı gimcati de sevdi ama hills kadar sevmedi. Benim size önerim hills veya gimcat.

patkam

kesinlikle felix