Kedi Çimi

harikayanadur

kedi çimi kaçıncı aydan itibaren kedilere veriliyor bilen varsa paylaşabilir mi?şimdiden çok teşekkürler.buarada kedim daha bir buçuk aylık

7 CEVAP

kedilikizzz

3 aylıktan sonra verilir ve ben sadece kızım çiçeklere saldırdığı için aldım kullandım günün belirli saatlerinde çıkardım oynadı oynadı yedi. Çokta mutlu oluyor ve de hiç kusmadı yani ben o amaçla almamıştım zaten :) öyle çok çok yemediği sürece kusm olmuyor ve kedim bayılıyo çok hoşuna gidiyo tabi gözetiminiz altında vermelisiniz. Her şeyin fazlası zarar.

minnisim

Veterinere sorsanız daha sağlıklı bilgi verebilir. Kedi çimini tavsiye etmem kullanmadım ama kediye eziyet bence kusması kötü bişey onun yerine macun olanlardan verebilirsiniz dışkı yoluyla çıkar

burtex

bende bu konuda aynı şeyleri okudum pek tavsiye edilir bi şey değil bunun için mamaların içlerine konulan maddeler var ve dışkı yoluyla atıyor tabi veteriner tavsiyesini dikkate almak şart

cartel1129

malt macunu alırsanız daha iyi olur kusma yoluyla değil dışkı yoluyla atar tüyleri hemde tadını daha çok severler

kediaskim

malt macunu almanız daha sağlıklı olucaktir çim önermiyorum

Badems

Çim için çok küçük şu an, yetişkin olsa da önermem. İleriki zamanlarda 4 aylığı geçtikten sonra en azından, onun yerine gimpet baby paste kullanabilirsiniz.

harikayanadur

peki öyle yapacağım teşekkür ederim :)