Kedim Oyuncaklardan Korkuyo

Keremu

Kedim oyuncaklardan korkuyo hiç bi şekilde oynamıyor küçük topla oynatmak istiyorum ama hemen kaçıyor ve bütün gün uyuyor

5 CEVAP

cartel1129

oyuncakları ortaya koyun o kendisi gidip zamanla oynamaya başlar bende de durum aynıydı toptan fareden korkup kaçıyodu sonra ortaya bıraktım kendisi oynarsa oynar diye daha sonra gelip önce koklamaya sonra yavaş yavaş patileriyle dokunmaya başladı şimdi top delisi hatta topu her ağzına alıp bi yere taşıdığında mama verdim şimdi mama isteyeceği zaman topu getiriyo :)

minnisim

Kediniz kaç yaşında ? Oyuncaklar yerine iple oynatabilirsiniz

minnisim

Alla alla neden korkuyor lazerle oynatmayı denetin kutunun içine koyun çok severler. Ben kendi kedime oyuncak vs almıyorumm o evde kendisine oyuncak buluyo kahvaltı yaparken sofradan zeytini almıştı geçende onla oynuyordu :))

Keremu

3 buçuk aylık ipten de korkuyor

Keremu

Tesekkur ederim denicem ☺