Evde Köpek

Evde köpek beslemeyi düşünüyorum ancak apartmanda zor olur diyor etrafımdakiler. Sizce nasıl yapmalıyım? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

8 CEVAP

burtex

ben ev içinde köpek beslemedim ama tahminlerim doğrultusunda apartmanda komşular yüzünden sorun çıkabilir onun dışında alacağınız yada sahipleneceğiniz köpeğe göre problemler değişebilir tuvalet ve tüy problem olarak saymıyorum hayvan besliyorsanız bunları göze aldınız demektir ama alacağınız büyük ve hareketli bir ırk olursa evinizi bıraktığınız gibi bulmayacağınıza eminim küçük ırklar içinde tabi geçerli olabilir balkonunuza bırakıp işe vs gidecekseniz almayın sürekli bir iki saat çişe götürmek zor gelecekse almayın havladığında problem olacaksa almayın bunları iyi düşünün onun dışında ev içinde alışıyosunuz zaten zamanla ben kedilerime alışana kadar mesela baya uyku sersemi takılıp düşmüşlüğüm veya kuyruklarına basmışlığım mevcut :)

sinemmaca

çoğumuz köpeğimizi apartmanda besliyoruz sadece çok havlamayan ve enerjisini çabuk tüketen bir cins seçerseniz hiç bir sorun olmaz tabiki kararsız kaldığınız konu buysa

Apartmanda olduğu için biraz zorlanabilirsiniz eğer havlamasından komşularınız rahatsız oluyorsa

Keremu

Köpeğin cinsine göre değişir o

petgillerden

Bırak apartmanı eğer komşu gıcık ise bahçe ye bile laf ediyor. Alırken mutlaka her şeyi düşünüp al. Çevre nin tepkisini olc önce. Gerçekten çok zorlanıyorsun su an katil olma asamasindayim

Ben apartmanda yasiyorum ve golden cinsi kopegim var. Normal seylere tepki olarak havlar sadece ama onu bile sorun haline getirdi apartmandakiler suan cok sevdigim kopegime yuva arama asamasindayim iyi dusunu derim

milodelisi

Sadece komşular rahatsız diye hayat dostunuzdan vazgeçecekseniz yazıklar olsun. Onun bir tek sizi varsınız. Onu bırakınca çekeceği özlem ve acıyı düşünebiliyormusunuz? YASAL olarak apartmanınızda hayvan beslenemez diye bir yazı varsa laf edebilirler. Ama yokes ve sadece komşularınınızın dırıdırından kaçmak için verecekseniz söyleyecek kelime yok size. blackandgirl içindi.

Savkav

Sürekli evde duramayacaksanız yetişkin küçük ırk bir köpek tavsiye ederim günde en az iki kere tuvalete sabah akşam tuvalete çıkartmanız yeterli olur. Yavru köpek çok büyük bir sorumluluk