Kedi Sahiplenmek İstiyorum

hsnozm123

1 aylık civarında yavru kedi sahiplenmek istiyorum nereden sahiplenebilirim ?

2 CEVAP

dollfacepersian

Sahipleneceğiniz yavrunun sağlık ve sosyal gelişimi açısından en az 2,5 aylık olması gerekir. Annesiz ve yeteri kadar süt almamış yani istediğiniz gibi 1 aylık civarı yavruyu en az 2 aylık olana kadar biberonla cat milk ile beslemeniz gerekir. Buradan,diğer ücretsiz sahiplendirme sitelerinden ve barınaktan sahiplenmeniz en iyisi olur.

milodelisi

Bizde 3 tane 1,5 aylık yavru kedi var. Anneleri öldü. Yaş mama ve kuru mamaya alıştılar. İlgilenirseniz mesaj atın fotoraflarını atarım. Çok sevinidim:) Full anne sütüyle beslendiler:)