Kedimin Yaptığı Hareketin Anlamı Nedir?

Ejiss

Merhaba. Kedim onu severken birden ön ayaklarıyla sarılıp arka ayaklarıyla elimi hızlı hızlı ittirmeye çalışıyor. Bunu neden yapıyor? Teşekkürler ♡

6 CEVAP

kedilikizzz

Ya bu benim en sevdiğim hareket :)) tamamen oyun amaçlı ve çokta mutlu :))

dollfacepersian

Oyun amaçlı yapıyor. Canınızı acıtıyorsa ve yapmasını istemiyorsanız yüzüne hava üflemek, ah,uh diye canınızın yandığını anlamasını sağlamak çok işe yarıyor:)

Theswimmer

Bizimki de böyle yapıyordu ve genelde ısırıyordu :')

Nayeli

Eee o bir savaşcı tabi ki arada boğuşacak :)

kediler genelde göbeklerinin sevilmesinden hoşlanmazlar büyük ihtimalle oradan sevilmek istemiyordur o yüzden böyle yapıyordur ama normal sevdiğiniz halde ters yatıp bu şekilde yapmaya başlıyorsa oyun amaçlıdır

hazalsenol

Oyun amacıyla yapıyor :)