10 Kilo Kedi Maması Ne Kadar Süre Kullanılır?

harikayanadur

ilk defa kedi sahipleniyorum o yüzden bağışlayın. hepsi heyecandan. bildiğim kadarıyla mamalarda kg arttıkça fiyat uygun oluyor ve 10 kg kedi maması 2 aylık olan yavru kediye ne kadar süre gider. şimdiden teşekkürler.

11 CEVAP

dollfacepersian

Bunun için özel mama saklama kapları var. Ben su ve koku geçirmeyen kumaş çanta şeklinde görmüştüm. Çok hoştu,plastik kaplardan çok daha iyi olur bence

DogukanA

2 aylık bir kedi günde ortalama 45 50 gr dan fazlasını yiyemez.200 gün rahat gider ama mamanın açıldıktan sonra tazeliğini kaybetmesi faktarönü göze alın daha küçük boyutta satın almanızı öneririm özellik yabancı mamaların son k. t. Leri dolabilir

harikayanadur

haklısınız bende en fazla 4 kilo alarak denemeyi düşünüyorum çok teşekkürler :)

harikayanadur

peki çok alırsam mamayı nasıl muhafaza etmemi önerirsiniz

Badems

Uzun bir sure gider, yavru kediler yetiskin kedilerden daha cok beslenir. Ama kilosu fazla oldugu icin iyi muhafaza etmeniz gerekir, bayatlarsa eger kediniz yemez bu da sizi zarar ugratir maliyet acisindan.

hazalsenol

Benimki ayda bir kilo yiyor yavru kedi. Bence on kilo almayın bayatlayabilir ve belirli aylardan sonra mama değişimi gerekebiliyor

harikayanadur

peki teşekkür ederim bütün hepsini değerlendircem artık sağolun

hazalsenol

Rica ederim :)

patkam

uzun süre gider ama ilk alışta öyle 10 kg fazla bence sonra bozulur falan ama siz bilirsiniz:)

BETS

ben saklama kabına koyuyorum tamamını bi tanede 2 kg lık kap aldım günlük ordan veriyorum bittikçe büyük kaptan ilave ediyorum çünkü büyük mamayı her gün açarsanız bayatlar ama korunaklı bi saklama kabına koyarsanız sorun olmaz

harikayanadur

aynen bizde bi tane 4 lt saklama kabı birde büyük aldık görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum