Tarama

burtex

Arkadaşlar kedilerim mayıs ve eylül tarağa karşı çok soğuklar mayıs biraz daha büyük 6.5 aylık eylül 2.5 aylık kadar mayıs biraz tüy döküyo bunu aşmak için taramak istiyorum ama tarak görünce kaçışıyorlar zorla yakalayıp taramaya çalışıyorum bu defada ısırılıyorum bu olayı nasıl alabilirim

4 CEVAP

Therumeysa

Ne kullaniyosunuz bilmiyorum ama en iyisi kaliteli mama yedirmek. Kesin cozum gibi bir sey. Cok az tuy dokuyolar. Ama tabi kediden kediyede degisiyor tuy yapisina gore dokmesi

schindler123

Genelde mayistiginda ya da uyurken tariyorum.Onun dışında peşinde kosturuyorum tabi yakalamak imkansiz:)

fatmatina

Bu konuda daha önce bir arkadaşa uzun uzun yazmıştım başka arkadaşlar da aynı şekilde merak ettiğiniz sorulara bazen tahmin ettiğinizden çok daha fazla cevap yazılmış olabiliyor ve siz sorduğunuzda sizin sorunuz görülmeyebiliyor araya kaynayabiliyor bence arama kısmında bir aratın eminim farklı cevaplar da bulacaksınızdır belki bazı arkadaşlar işinize yarayabilecek bilgiler vermiştir:)

harikayanadur

ama hangi mamayı kullanırsan kullan kedini sağlıklı tüyleri olması için taraman gerekiyor demişti veteriner. uyurken taramak en mantıklısı.