Kapida Odeme Varmi

Beyza57

Kedime mama almak istiyorum digerleri coknpahali burasi hem uygun hemde guvenilir ama kapida odeme varmi yokmu bilmiyorum lutfen birisi yardim etsin ve bilen varsa kargo ucretinide yazsin

4 CEVAP

Theswimmer

Merhaba, kapıda ödeme seçeneği var. 75 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz ancak 75 tl altı siparişlerde kargo bedeli 7 tl diye biliyorum. Sipariş ederken o şeyde gösteriyor ürünlerin bulunduğı yerde

Gsmannnnn

Var

cartel1129

kapıda ödeme olunca 3.5 lira ek para koyuyolar o kadar 75 tl ve üzeride ücretsiz kargo

tugba35

Aynen öyle. Birçok sitede de aynı şekilde 7 tl gibi bir kapıda ödeme ücreti alırlar.