Kediler Nelerden Hoşlanır/Hoşlanmaz

pitirsi

deneyimlerinizide kullanarak veya bilgilerinize dayanarak cevaplarsanaız sevinirim

6 CEVAP

fatmatina

Benimkinin seviyor diyebileceğim tabiki çok şeyi var ama en belirgin olarak masajı çok sevdiğini söyleyebilirim bayılıyor masaj ve mırlaya mırlaya aşk yaşıyoruz resmen:)her yerine dokunduruyor hiçbir şekilde rahatsız olmuyor karnı patisi kuyruğu ben de her yerine masaj yapıyorum günün en huzurlu zamanları ikimiz içinde:)

polo

onu gerçekten kalpten sevdiginizi hissederse size olan yakınlıgı nelerden hoşlandıgını belli eder baskıdan sürekli ellenmekten üstüne gidilmesinden hoşlanmaz evi kendi evi gibi benimsemek ister bu nedenle butun kapılar açık olmalı ve onun için tehlikeli olacak her delik kapatılmalı bazen küçük bir pipetle saatlerce oynuyor bazen saatlerce uyuyor insanlar gibi sevgiden başka birşeye ihtiyaçları yok bide düzenli bakım....

kedilikizzz

En hoşlanmadıkları şey bence patilerine ve tırnaklarına dokunulması :) hemen savunmaya geçiyorlar. En büyük korkuları veteriner ve sizin evden giderken kapının minik suratlarına kapanması :(

pitirsi

bilgileriniz için teşekkürler

Theswimmer

Benimki gece gelip tam ben uyuyacakken yatağımın üzerinde oradan oraya koşuşturur dururdu. Birde miyavlayınca artık nereye kaybolduysa çıkar geldirdi (ilk eve aldığımda girmediği delik kalmadı resmen. Kartonla kapattım artık köşeleri veya limon sıktım) Sevilmeyi seviyorlar ya

ozgesahinn

Her kedinin farklı özellikleri var kimisi karnını sevdirmez kimisi sevmek için türlü şirinlikler yapar bir ay baktıktan sonra bile bir sürü özelliği fark ediliyor çokta güzel hissettiriyor. Sevmiyorsa da o belli ediyor yeterincee:))