Ne Yapmalıyım Bu Normalmı

LALIAL

BENIM KENDI KEDIMIN 2 TANE YAVRUSU OLDU.DAHA 3 GUNLUKLER.BIRININ ISTAHI COK GUZEL.FAKAT DIGERININ ISTAHI HIC YOK.DEVAMLI UYUYOR.HIC BIR SEY YEMIYOR.ENDISELENIYORUM NE YAPMALIYIM

4 CEVAP

kesmeseker

Sizin yapabileceğiniz bir şey yok malesef 3 günlük yavru için.. Anneyi güzel besleyin.

nebilimben

Gözlem altında tutun, yemediğinden emin olursanız geç kalmadan veterinere götürün.

Bence geç olmadan veterinere götürülmeli

kedilikizzz

Peki annesi yavruyla ilgileniyor mu ? Yani temizlemek için onu yalıyor mu falan gibi ?