8.5 Aylık Erkek Kedi Genel Durum..

polo

sizce oglum gelişim açısından iyi durumdamı 8.5 aylık bir erkek kedi için bir de bir kaç gündür hıçkırır gibi bir hareket yapıyor anlam veremiyorum...

3 CEVAP

kedilikizzz

Gelişim açısından gayet normal duruyor yani bence sağlıklı görünüyor ayrıca da çok çok tatlı :)

ozgesahinn

Çok fazla su içerse bi kerede o da hıçkırmalarına sebep olabiliyor ya da fazla yerse benim kedimde oluyor :)

eğer kokulu ya da kristal kum kullanıyorsanız öksürüyor da olabilir bazı kedilerde alerji yapabiliyor