Kedim Benden Ve Herkesten Kaçıyor

nildogcat

Kedim sabahları gayet güzel iyi bir şekildi gırlıyor sevdiriyor kendini fakat sonra herkesten kaçmaya başlıyor.Ne zaman uyuduğunu görsem o zaman sevebiliyorum.Hatta bazen uyurken bile sevdirmemeye başladı yanına gittiğimizdede kaçıyor.Herhangi bir şey de olmadı etkileneceği.Neden yapıyor olabilir ve masıl düzsltebilirim bu halini?

4 CEVAP

nildogcat

Sanırım şu son haftalarda öyleydi şimdi gelip kucağıma yatıyor kendini kucağa aldırıyor yanıtlanırız için teşekkür ederim

Aldiginizdan beri boyleyse eger kedinizin kisiligi olabilir bazi kediler kendilerini sevdirmeyi pek sevmezler benim kedim de kendine dokunulmasindan nefret eder sadece bana izin verir o da cani ne zaman isterse oyle her zaman sevdirmez

polo

birisi siz uyurken gelip sizi sevse sizde sinir olurdunuz kediler özgür hayvanlar bazen bir bakıyorum gelip kucagıma yatıyor bazen elimi uzattıgım anda kaçıyor hiç üstüne gitmem ona olan sevginizi dogal davranak evin bir ferdi gibi davranak saglayabilirsiniz mesela ben ne zaman meyve yesem kör delikte olsa saniyesinde gelir yanıma yer meyvesini anında toz olur siz sadece dogal davranın ve sevmek için üstüne gitmeyin kalpten sevginizi hissetsin yeter...

nildogcat

Teşekkür ederim:)