Kedimin Davranışı Ne Anlama Geliyor

hazalsenol

Kedim bazen otururken kucağıma çıkıyor ve yüzüme doğru yürüyor ve gözümün içine kadar giriyor. Bu davranışın sebebi ne olabilir bilen var mı ?

11 CEVAP

hazalsenol

O zaman hemen harekete geçiyorum :)

Badems

İlgi istiyordur

patkam

sevilmek ve onla oynamanızı istiyordur:)

hazalsenol

Ben sinirleniyor zannetmiştim beni yiyecek gibi gelince

patkam

yok yok sevgi ilgi ve oyun istiyor:)

Nayeli

benimki suratıma oturuyor. dötüyle yapışıyor yüzüme. üstümde geziniyor:)

Nayeli

size yakın olmak istiyor bence...burnuyla yüzünüze de değerbilir selam vermiş lolur:)

hazalsenol

Evet burnuyla suratıma da çok geliyor :)

ezgGii

dikkat edin aniden pati atmasın, benimki öyle suratıma dalmıştı :D

hazalsenol

Dikkate alacağım teşekkürler :)

GOKCEOZGUN

Aynı şeyi benim kedim de yapıyor, üstelik bazen hızlı hızlı gelip hafifçe burnumu ısırdığı da oluyor. ''benimle oyna'' demekmiş anlamı :)