Kedim Aşırı Derecede İshal

Keremu

Arkadaşlar kedimin ishali 5 günü geçti ve bitmiyor ne yapmalıyım geçen hafta iç dış parazit oldu o yüzden mi acaba

7 CEVAP

nebilimben

Bir an önce veterinerini bilgilendirin derim, bu tür durumları ertelemek kritik hatalara sebep olabiliyor. Durumuyla ilgili bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. Umarım iyileşir.

nebilimben

Lütfen doktoruna danışın ve su tükettiğinden emin olun.Umarım durumu ciddi değildir.

Keremu

Su tüketiyor ve kusmasida var

Badems

5 gün boyunca ishal olarak bekletmemeniz gerekirdi. Maximum 2.günde götürseydiniz keşke. Umarım kötü bir şey olmaz

petgillerden

Derhal vet.e götürün ben 2.gunde götürmeme rağmen parazit ten kaybettim evladımi tarifsiz bir acı yaşamak istemiyorsanız daha fazla gecikmeden gidin

Keremu

Ic dış parazit yaptırdım ben siz yaptirmismiydiniz

nildogcat

İç dış parazitten ishal olabilir fakat buna kusmada eklwmdiği için ciddi birşey olabilir.Lütfen ACİL veterinere danışın.