Scottish Kedim İçin Hangi Mama ??

kediaskim

bir haftadır whiskas kullanıyorduk ve zararlı olduğunu önerdik bu siteden bana önerebileceğiniz yavru kedi maması var mı acaba ???

25 CEVAP

rskarakas

Biz hill's kullanıyoruz. Benim kedim de british cinsidir. :)

besahin

Ben bono cibo kullanıyorum gayet memnumun tavsiye ederim pro plan daha iyi tabi ki ama bütçeyi biraz aşıyor bono cibo yu tavsiye ederim

kediaskim

veterinerim hills i söylüyor ama hills bütçemi aşıyor

Badems

10 kg pahalıdır :)) Deneyin zararı olmaz her kedi her mamayı yemiyor çünkü. Ama iyi bir mama

Badems

Ben tavuklu narli kullaniyorum ama kisir kedi mamasi o. Yavruysa eger sizinki yavru olanina bakin. Brit care kullanmadim hic, cevremde de kullanan yok. İyi ya da kotu bir yoruma rastlamadim

hazalsenol

Royal caninden çok memnumum petlebiden gayet uyguna geliyor

harikayanadur

bende proplandan çok memnunum kedimde hiç koku yok ve beğenerek yiyor :)

tika_waylan

Scottish hassas bir kedidir mamasina dikkat edin. Pronplan kullaniyoruk ben de cok severek yiyormama cok kilo aldi. Bu iyi birnsey kotu mu bilmiyorum ama Pro Plani kediler seviyor ve Whiskas gibinzararli degil aylik 80tlden de fazla gelmez merak etmeyin. Tabi N&D, Acana ya da Brit Care, Sanabella kesinlikle daha iyidir fakat pahali. Gene de onerim her zaman iyi mama alin emin olun veteriner masraflari hem daha fazla olur hem de kedinize yazik. Bonaciboyu sokak kedilerine veriyordum ben de cok sever kediler ********* tabi ki whiskastan kat be kat iyidir. Soyle bir sey duymustum tahilsiz iyi kaliteli premium bir mamayla daha orta bir mama karistirilip vrilebilir hem daha cesitli olur hem de daha uyguna gelir. Veterinerinize de isterseniz bu oneriyi danisin.

harikayanadur

brit care mama hakkında ne düşünüyorsunuz peki proplan dan daha uygun olduğu için soruyorum ve proplan ın yan ürünü diye duydum

Gofretsla

royal canın alabilirsiniz yada bonacıbo evet hılls bütçeyi aşar bonacibo çok uygun fiyatta mesele 5 kgsi 45tl 2-3 kgsı 20-30 tl ucuz ve pahalı mama diye birşey yoktur kaliteli ve kalitesiz mama vardır fiyatlara aldanmayın bonacıboyu deneyin derim