Kedim Kendini Temizlemiyo

Erdmkzbn

Kedim tuvaletini yaptıktan sonra hiç kendini temizlemiyo ben peceteyi hafif ıslatarak siliyorum ama sürekli ben yapamam henüz bir bucuk aylık sanırım annesi ogretmemıs ilk defa kedı bakıyorum bu sorunla nasıl başa çıkıcam boyle giderse annem evde istemiycek

2 CEVAP

Badems

Daha çok küçük. Zamanla zaten öğrenecektir, kendini temizlemeyen bir kedi görmedim daha

polo

ne yazıkki yaptıgınız buyuk hata ilk zamanlar nasıl alışırsa öyle gider çok büyük bişey olmadıgı sürece siz temizlemeyin bunu kendisi yapsın zaman verin ve orasına dokunacakmış gibi yapın kendisi yönelsin yalamaya