Stresten Mi?

ozgesahinn

Arkadaşlar evde tadilat var ve çok fazla delme sesi çıkıyor kedim korkuyor. Bugün baktım dışkısı yeşildi. Ama kedimin rahatsızlığı da var ilaç kıllandık geçen hafta hala da burnu akıyor ıslak şekilde hatta , hapşırıyor. Stresten midir yoksa hastalığı mı ilerledi. Oyun oynuyor her zamn ve çok fazla yiyor

3 CEVAP

merhaba, öncelikle evin sahibi artık siz değilsiniz onlar olduğu için evdeki her türlü değişiklik , yeni gelen birisi , kumunun mamasının farklı yerde olması bile onu tedirgin edecektir. öncelikle kedinizin yaşını ne teşhisle hangi antibiyotiği verildiği mamasının değerlendirilmesi ve mamasını dışında farklı bir şey yedip yemediği sorgulanabilir.

ozgesahinn

Kedim dört aylık. Sol akciğerinde enfeksiyon olduğu için polivit asist ve bitkisel bi hap verildi. Acana pasafica kullanıyor,ödül maması var gimcat ve haftada bir yaş mama veriyorum. Hapşırması geçmiyor iki aydır burnunu temizliyorum her zaman ama hep zor nefes alıyor,tıkanıyor ayrıca tahlil yapıldı demir eksikliği çıktı

merhabalar , öncelikle özge hanım o yazılan ilaçları bir veteriner hekim arkadaşım mı yazdı yoksa siz mi aldınız onu öğrenmek istiyorum. sonrasında ordaki enfeksiyonu gidermek için bir kaç uygulama var kliniğimize getirme şansınız varsa daha rahat yardımcı olabilirim çünkü orası için kuvvetli bir antibiyotik kullanmak gerekecek o yazılan ilaçların hiç biri ordaki enfeksiyon için yeterli değildir ödül mamasına ara verelim şimdilik sizden haber bekliyorum.