Köpeğim Kuyruğunu Kanatana Kadar İsiriyor

Köpeğim 9 aylik. 20 gunlukken belediyenin barinagindan aldik. Annesi trafik kazasinda ölmüştü. Genel olarak sorunsuz neşeli akilli sorunsuz bir kopekti. Ta ki yapay yada gercek kemikle ve yas mamayla tanisana kadar. O gunden beri kuyruguyla kavgalı. Gunde bir kac kere kriz halinde kanatana kadar ısırıyor araya girmeye müdahale etmeye calistigimizda bizede saldirgan davraniyor.

2 CEVAP

Öncelikle merhaba, aşırı derecede ısırmalar irritasyon söz konusu ise yakalık takılabilir bölgeyi ulaçmasınkı engellemek adına ve press kemiklerle enerjisini heyecanını bertaraf edebilrsiniz hala hırçınlgı eğilimi geçmediyse antideprasanlarla rahatlatılabilinir. Detaylı anamnez ve klinik muayeme ile tam tanısı konmalıdır tabiki

köpeğini sen yeniden veterinere götür bit pre falan ulaşmışdır