Merhabalar Bir Arkadaşın Köpeği 1 Saat Once 10Du Şimdi İse 39 Bu Nasıl Bi Dolandırıcılık Herkes Kaç

chanell

Anket

haklısın
(5 oy)
haksızsın
(1 oy)
Toplam (6 oy)

merhabalar bir arkadaşın köpeği 1 saat once 10du şimdi ise 39 bu nasıl bi dolandırıcılık herkes kaç hafta uğraşıyor bu arkadaş ise 1 saate 29 fake hesap açmış bence haksız değilmiyim

5 CEVAP

chanell

46 olmuş 1 dk da 7 fake hesap açmış

hazalsenol

Bence böyle şeylere takılmayın boşverin derim.

öncelikle insanların geniş bir çevresi olabilir ve bunu kullanabilirler ancak bu sitede sistem böyle kurulmuş dikkat ederseniz her hafta birinci olanlar hep aynı yöntemi uyguluyorlar.

buarada yanlış anlama haklısın yada haksızsın demiyorum sistem bu diye düşünüyorum

schindler123

Bence de haksızlık sitenin buna izin vermemesi lazım ama oluyor iste.O ne kazanıyor bunu yapmaktan bence hiçbirşey ama peti görgüsüz bir sahip kazanıyor yazık.Hepsi çok güzel petlerin sıkıldığımda açıp fotolari sırayla patiliyorum hepsi vazgeçilmez ve iyi sahipleri hak ediyorlar