Erkek Kedim Tuvalet Sorunu

BENU

kedimi yaklaşık bundan 1 sene önce kısırlastırdım fakat kuma girince kumda oturup bekliyor sonra çok kötü miyavlıyor yerınde duramıyor sanki ne yapabilrim veya bu sorunun nedeni ne olablir bi arkadaşım eger veteriner kısırlastırma ameliyatını iyi yapmamışa kristaleşme olablir dedi sizce

2 CEVAP

Benim bu anlamadığım 2 tane hayvan besleyen herkes bu konu hakkında olup olmadık yorum yapıp hasta sahibini telaşa sokabiliyor. şimdi öncelikle yeni ameliyttan çıkan bir kedi tam olarak ayıldıktan sonra size verilmeliydi bu akşama kadar mama ve su vermeyin kesnlinkle kapalı bir yerde dursun düşmeyeceği atlayamacağı sizin kontrolünüzde olsun kediniz kendini güvende hissetmek için kum kabına gidip yatabilir ayakta bile durmakta zorlanacaktır. 3ile 5 gün antibiyotik tedavisi devam etmesi gerekirdi klinik şartlarından bu akşam 8-9 gibi ıslak mama verirsen daha iyi olur bu gün öyle geçsin daha fazla ilgi almak istersen mesaj atabilirsin.

Nayeli

Mehmet bey ama ''benu'' demiş ki bir sene önce.....bir saat değil....durum değerlendirmesi bu durumda değişmez mi?