Köpeğime Oyun Arkadaşı Arıyorum

Puggiesmom

Merhaba Arkadaşlar . Benim 8 aylık pug oğlum var. Pendik Kaynarca civarı oyun arkadaşı arıyoruz kendimize. Arada buluşturalım oynasın evlatlar. Küçük ve orta ırktan herkesle anlaşıyo oğlum. Mesajlarınızı beklıoruz :)

3 CEVAP

Ugursss

Bende kizimin cani sıkılmssin diye arkadasimin kopegini getirdim isiriyo sevdirmiyor kiskaniyor ayri ayri odalara koymak zorunda kaldim.. pekinez 8 aylikve pomerian 5 aylik

*quote here

dollfacepersian

Ugursss kendi ortamına başka bir köpek girdiği için bu tepkiyi vermesi normal. Tanıştırmanın dışarıda tarafsız bir ortamda olması en iyisidir. Şimdi yapmanız gerek şey ikisini alıp beraber yürüyüşe çıkmak. Cesar Millan kavga eden kopekleri birlikte yürütmenin onları sürü yapısına soktuğunu ve bu şekilde aynı sürünün bir parçası gibi hissettiklerini söylemişti. Bu işe yaramazsa kademeli olarak alıştırmayı deneyebirsiniz. Bu aslında aynı evi paylaşacak hayvanlar için uygulanıyor ama belki işe yarar

Saaadet

Aktif pet arkadaş arayan bana ulaşabilir mi