Çocuk Kedi Kumu Yuttu

harikayanadur

komşumuzun 1,5 yaşında bir kızı var hergün gelip kedimle oynuyor ve bugün elinde kedi kumunu gördüm yutmuş olabilir zararlı mı buarada kullanılmamış temiz kum.

3 CEVAP

kediaskim

hmm. Kum taş gibi sert olduğundan yiyemeyip tükürmüştür gibime geliyor bilemiyorum ama bence bi kaç taneden sıkıntı olmaz siz yine ateş terleme vs. görülürse mutlaka doktora götürün bence

harikayanadur

anneside sizin dediğiniz gibi sert gelip tükürmüştür dedi. şu anda bir şeyi yok çok şükür :)

kediaskim

İYİ BARİ SEVİNDİM :))