Kedi Otu

harikayanadur

kedimizi bir yere alıştırmak için mesela aynı yerde uyumasını istiyorsak birkaç kişiden kedi otu alıp yatağına katın dediler bu konu hakkında bir fikri olan var mı aktara sordum kilosu 150 tl dedi gerçekten etkili mi?

4 CEVAP

Badems

150 lira nedir ya :/ petshoptan kutusunu 30 liraya almıştım ben. Tırmalama tahtasına alışması için almıştım ama tahtaya alıştıramadım. Onun dışında kedi otlu bir oyuncağı var onunla oynarken çıldırıyor, hiçbir şeyle oynamadığı gibi oynuyor onunla. Belli bir yerde uyumasını istiyorsanız kulübe gibi yataklar alın, puf ve normal yataklardan ziyade. Kutu gibi, üstü kapalı şeyler daha çok dikkatlerini çekiyor. Ama nerede istiyorsa sonuç olarak orada yatar :)

Nayeli

ne alaka 150:) o başka bir şey olmasın??? bir de böyle şeyleri alırken mutlaka internette bakın fiyatlara.
kıyas yapın. alıcıların yorumlarını okuyun bir de....
kedi otu bazı kedilerde işe yararken bazılarında etkisiz kalıyor....
kedi otu bnm bildiğim önce kedinin merakını uyandırıyor sonrasında azcık sakinleştiriyor/keyifli hale geliyor....

harikayanadur

aynen bizde şaşırdık o zaman biz deneyelim ona göre olmadı dediğiniz gibi bir kulübe alacaz

harikayanadur

kediyi kendine çekip sakinleştiriyor diye biliyorum bende ama vazgeçtik :)