Kedi Yatağı

Maskotm

Kedime bu yaşına kadar yatak almadım. Hep bizim dibimizde yatıyor diye. Şimdi almak istiyorum en çok kedi evi tarzı yataklarda mı yatıyorlar? Yoksa oval yaygan yataklardamı? Ne almalıyım sizce?

4 CEVAP

Queeninannesi

Bence hiç almayın bizimki bi kere yatmadı nerde rahat ediyosa orda yatıyo genelde hem küçükken alışmadıysa şimdi yatıcağını sanmam

nildogcat

Benim kediminde yatağı var nerdeyse her köşede onun için minderler var ama gidip yere yatar.Nerde rahat ediyorlarsa orada yatıyor açıkçası... kedim bir kere bile gidip yatağına yatmadı ama tabiki karakterlerine göre değişir uygun fiyatlı bir yatak alıp deneyebilirsiniz.

Maskotm

En iyisi almamak alışmıyorlar kolay kolay sanırım. Heryer onun artık nereye isterse oraya :)) teşekkürler cevaplarınıza

Maskotm

En iyisi almamak alışmıyorlar kolay kolay sanırım. Heryer onun artık nereye isterse oraya :)) teşekkürler cevaplarınıza